Kniha z edície projektu AOR:

ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA 1

 

pre tých, ktorí chcú od života viac ako len omrvinky

Autor knihy: Martin HOCMAN

Rok vydania: 8/ 2020

Dámy a páni, milí priatelia, čitatelia...

  Táto druhá kniha z edície kníh o osobnom rozvoji je určená jak pre ženy, tak aj pre mužov všetkých vekových kategórií, ktorí sa vydali na cestu do cieľovej destinácie zvanej úspech, krajší zajtrajšok či lepšia budúcnosť. Má 410 strán kvalitného obsahu rozdeleného do 26 tém, hodnotné (aktualizované) informácie aj z prvej knihy, pútavé obrázky, ale aj mnohé iné bonusy pre vás, napr. v podobe tzv. žolíkových kariet.

Ak márne hľadáte odpovede na svoje otázky, ktoré vám v noci nedávajú spať, tak verte, že v tejto knihe okrem odpovedí na ne, nájdete aj veľké množstvo inšpirácie, motivácie, príkladov zo života autora i iných úspešných ľudí (Erik Hoffmann, Tatiana Koleňová, Michal Kopecký, Ing. Ivo Toman, David Zbojek, Ján Kráľ...) ktorí už svoj úspech dosiahli a v neposlednom rade aj mnoho pozitívnej motivácie.

Vyberte si svoju vlastnú variantu.

Variant č. 1

************

Objednajte si reálny výtlačok tejto knihy a vychutnávajte si informácie v nej napísané kedy chcete a ako dlho chcete. Pridám vám aj malý darček.

Variant č. 2

************

Objednajte si reálny výtlačok tejto knihy v cenovo výhodnej limitovanej edícii, ktorá vás rozhodne poteší. Aj k tejto variante vám pribalím darček.

Tak či onak, táto kniha bude pre vás veľkým zážitkom a milou skúsenosťou. Ak vám aspoň trochu otvorí oči a vy sa začnete na svoj život pozerať trochu inak, a ak potom začnete aj inak konať, tak misia tejto knihy bude splnená a výsledok vašej aktivity sa bude volať úspech a váš život bude v mnohých oblastiach lepší, ako je dnes.

Kniha z edície projektu AOR:

ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA 1

 

pre tých, ktorí chcú od života viac ako len omrvinky

Autor knihy: Martin HOCMAN