Kniha: O úspechu

od autora: Ing. IVO TOMAN

Základné informácie:

O úspěchu je názov ďalšej knihy z dielne českého autora Iva Tomana. Čo má vplyv na úspech a čo naopak nemá? Akých mylných predsudkov sa ľudia držia a prečo im škodia? To všetko vysvetľuje Ivo Toman v tejto knihe. Kniha je písaná v českom jazyku.

Čo je to vlastne úspech? Existujú 2 odpovede.

1.    Úspech sa dá merať peniazmi a majetkom.
2.    Úspech je schopnosť vytvoriť si život podľa svojich predstáv, pretože majetok samotný šťastie neprinesie.

Na tému úspech graduje medzi ľuďmi množstvo nezmyselných povier. A ľudia im veria aj napriek tomu, že im škodia. To je dôvodom, prečo existuje toľko neúspešných ľudí. Vo väčšine motivačných kníh sa dočítate, že pôvod, talent a vzdelanie nie sú rozhodujúce faktory. To však nie je úplne pravda. V knihe O úspěchu sa dozviete prečo tomu tak nie je. A fakty sú často ozaj šokujúce.

Úspešní ľudia majú mnoho chýb, o ktorých sa vo vyššie spomenutých knihách nedočítate. Často pijú alkohol, podvádzajú, nedodržiavajú spoločenské pravidla, manipulujú s ľuďmi. Cieľom ctižiadostivých je dostať sa medzi elitu a udržať sa tam. Niektoré cesty k úspechu sú etický, niektoré nie.  Je to ako so závodnými koňmi. Ani najlepší džokej nemá šancu vyhrať na zlom koni. Ale priemerný džokej na výbornom koni vyhrať môže. A to je ten problém. Väčšina ľudí si vyberá buď zlé kone alebo spolieha na náhody. A potom sa ľudia divia.

 

Vaša objednávka

Aj túto knihu nájdete v ponuke nášho projektu AOR (ak sa zaregistrujete ako náš obchodný partner - získate o.i. zľavu), rovnako i na našom rodinnom e-shope. Vyberte si, ako získate túto úžasnú knihu. 

 

 

Ak nemáte mailovú adresu, svoju objednávku môžete urobiť aj telefonicky na čísle: 0940 893 303

Nezabúdajte, že registráciou do projektu AOR môžete nakupovať nie len knihy, ale i mnohé ďalšie produkty za oveľa nižšie ceny. Viac informácií k registrácii do projektu AOR nájdete na: kliknite tu.

Chcete si objednať ďalšie knihy?