Spolupráca na projekte AOR

Informácie pre nových (budúcich) obchodných partnerov projektu: ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA s www.top100sk.com

 

ZMEŇTE AJ VY SVOJ ŽIVOT K LEPŠIEMU !

Možno už ste, ako sa vraví – za vodou alebo sa naopak topíte v problémoch, ktoré vás sťahujú pod jej hladinu. Mám pre vás ponuku na spoluprácu, ktorá môže pomôcť vám, vašej rodine, priateľom či firme.

Vytvoril som projekt s názvom: ABECEDA OSOBNÉHO ROZVOJA a už je oficiálne spustený registračný proces. Jeho cieľom je v prvom rade pomôcť všetkým zúčastneným stranám dosiahnuť úspech v rodinnom a tiež v pracovnom živote.

Mojim jediným pravidlom (podmienkou) úspešnej spolupráce na projekte je to, aby všetky zúčastnené strany na vzájomnej spolupráci profitovali, pomáhali si navzájom a posúvali sa tak spoločne vpred. Samozrejme, že sa aj váš rodinný rozpočet môže navýšiť v prípade, že sa rozhodnete spolupracovať na tomto projekte.

Každý môže zdarma vyskúšať svoju účasť na tomto projekte a získať tak vlastnú skúsenosť.

 

Postup je jednoduchý a má iba 4 kroky.

1.krok: Pozorne a podrobne si preštudujte náš úvodný prospekt (dole pod textom), informácie o projekte AOR, o produktoch a podmienkach spolupráce. Odporúčam vám pozrieť si kompletného sprievodcu projektu AOR v krátkych videách, ktoré nájdete na tomto odkaze - kliknite tu.

2.krok: Požiadajte nás o podklady k registrácii, o veľkoobchodný cenník a o odpovede na svoje otázky, prípadne navrhnite niečo, čo prinesie zlepšenie či spestrenie projektu, napr. ďalší produkt, vašu službu, svoju príležitosť a pod.

3.krok: Zaregistrujte sa do projektu AOR ako náš nezávislý obchodný partner a získajte vlastnú skúsenosť s produktami, ktoré získate za veľkoobchodné ceny. Je to zdarma – bez poplatku.

4.krok: Na základe vlastnej skúsenosti potom odporúčajte tento projekt, jeho myšlienku, naše produkty a profitujte z toho dlhodobo vy, vaša rodina, priatelia i firma.

 

Už teraz sa teším na úspešnú spoluprácu s vami 🙂

Chcete poznať veľkoobchodné ceny ? 

Mám vám poslať registračný formulár ?